Loading...

Serwis autokarów

Nasz adres: ul. Wiejska 28 46-053 Dębie

MARTEX – oferuje kompleksowe przeglądy pojazdów autokarowych. Nasz serwis w trakcie napraw stosuje materiały najnowszej generacji. Dbamy by nasza kadra była na bieżąco z najnowszymi parametrami technologicznymi, dlatego bardzo często uczestniczy w szkoleniach, które potwierdzane są certyfikatami. Dzięki temu mamy gwarancję, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie i mamy to udokumentowane.

Stanowiska serwisowe są wyposażone w profesjonalny sprzęt, który systematycznie i cyklicznie jest sprawdzany i wymieniany na nowy.

                    

Grupa naszych mechaników specjalizuje się w naprawach autokarów z zakresu:

  • Blacharstwa autokarowego,
  • Naprawach powypadkowych,
  • Lakiernictwa,
  • Mechaniki,
  • Tapicerki.

MARTEX w swoim serwisie posiada własną, najnowocześniejszą komorę lakierniczą.

 

Zabezpieczamy transport uszkodzonych pojazdów oraz tworzymy wstępne wyceny na podstawie opisu i zdjęć.

Dzięki tak wysoce zaawansowanym możliwościom naszych ludzi oraz nowoczesnego serwisu oferujemy profesjonalne naprawy autokarów. Gwarantujemy, że Twój autobus będzie wyróżniał się na trasie.

Likwidujemy szkody bezgotówkowo z wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi i jako jedyni w kraju zapewniamy autokar jako pojazd zastępczy, na czas likwidacji szkody.

Jeśli masz jakikolwiek problem związany z autokarem nasza kadra go rozwiąże. O własne autokary dbamy jak o dzieci i umożliwiamy to również Tobie, dlatego zachęcamy do skorzystania z jedynego takiego serwisu w naszym regionie.

                 

                         

Mini Cart 0

Twój koszyk jest pusty